UCZ1E102MNQ1ZD
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1000UF 20% 25V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.UCZ1E102MNQ1ZD.pdf2.UCZ1E102MNQ1ZD.pdf3.UCZ1E102MNQ1ZD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
280 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UCZ1E102MNQ1ZD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 1000UF 20% 25V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm)
Σειρά UCZ Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 850mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.7A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 60 mOhm @ 100kHz Λεπτομερής περιγραφή 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 60 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C
χωρητικότητα 1000µF εφαρμογές General Purpose