UCZ1E222MNQ1ZD
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2200UF 20% 25V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.UCZ1E222MNQ1ZD.pdf2.UCZ1E222MNQ1ZD.pdf3.UCZ1E222MNQ1ZD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
160 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UCZ1E222MNQ1ZD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 2200UF 20% 25V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm)
Σειρά UCZ Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.3A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.6A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 3500 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 45 mOhm @ 100kHz Λεπτομερής περιγραφή 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 45 mOhm @ 100kHz 3500 Hrs @ 125°C
χωρητικότητα 2200µF εφαρμογές General Purpose