PESD3V3L1UB,115
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 3.3V 11V SOD523
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PESD3V3L1UB,115 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή TVS DIODE 3.3V 11V SOD523 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 460418 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 3.3V (Max) Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 11V
Τάση - Ανάλυση (Min) 5.3V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-523
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 45W Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση SC-79, SOD-523 Αλλα ονόματα 1727-5418-6
568-6864-6-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 4.5A (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα 34pF @ 1MHz