PESD3V3L4UG,115
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 3.3V 12V 5TSSOP
Φύλλα δεδομένων: PESD3V3L4UG,115.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PESD3V3L4UG,115 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή TVS DIODE 3.3V 12V 5TSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 414368 pcs Φύλλο δεδομένων PESD3V3L4UG,115.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 3.3V (Max) Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 12V
Τάση - Ανάλυση (Min) 5.32V Μονοκατευθυντικά κανάλια 4
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 5-TSSOP
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 30W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Αλλα ονόματα 1727-3827-1
568-4042-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 3A (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα 22pF @ 1MHz