PESD3V3L1BA,115
NexperiaNexperia
PESD3V3L1BA,115 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nexperia
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 3.3V 26V SOD323
Φύλλα δεδομένων: PESD3V3L1BA,115.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PESD3V3L1BA,115 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή TVS DIODE 3.3V 26V SOD323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 459565 pcs Φύλλο δεδομένων PESD3V3L1BA,115.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 3.3V (Max) Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 26V
Τάση - Ανάλυση (Min) 5.8V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-323 Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 500W
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση SC-76, SOD-323
Αλλα ονόματα 1727-3825-1
568-4040-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 18A (8/20µs)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 101pF @ 1MHz Αμφίδρομα κανάλια 1