BZX79-C12,143
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 12V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-C12,143.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX79-C12,143
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-C12,143 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 12V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3207364 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-C12,143.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 12V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ALF2
Σειρά - Ισχύς - Max 400mW
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 933117810143 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 25 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 12V 400mW ±5% Through Hole ALF2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100nA @ 8V Αριθμός μέρους βάσης BZX79C12
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX79-C13,143
BZX79-C13,143
Περιγραφή: DIODE ZENER 13V 400MW ALF2
Σε απόθεμα: 5453237 pcs
Κατεβάστε: BZX79-C13,143.pdf
RFQ
Κατεβάστε: BZX79-C13,133.pdf
RFQ
BZX79-C12,113
BZX79-C12,113
Κατεβάστε: BZX79-C12,113.pdf
Περιγραφή: DIODE ZENER 10V 400MW ALF2
BZX79-C12,133
BZX79-C12,133
Κατεβάστε: BZX79-C12,133.pdf
Περιγραφή: DIODE ZENER 11V 400MW ALF2
Περιγραφή: DIODE ZENER 15V 400MW ALF2
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών