BZX79-C11,143
NexperiaNexperia
Nexperia
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 11V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-C11,143.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX79-C11,143
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-C11,143 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 11V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2387067 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-C11,143.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 11V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ALF2
Σειρά - Ισχύς - Max 400mW
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 1727-4672-1
568-5797-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 20 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 11V 400mW ±5% Through Hole ALF2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100nA @ 8V Αριθμός μέρους βάσης BZX79C11