BZX79-C15,143
NexperiaNexperia
Nexperia
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 15V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-C15,143.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX79-C15,143
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-C15,143 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 15V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2941336 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-C15,143.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 15V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ALF2
Σειρά - Ισχύς - Max 400mW
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 933117830143 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 30 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 15V 400mW ±5% Through Hole ALF2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 10.5V Αριθμός μέρους βάσης BZX79C15
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX79-C16,113
BZX79-C16,113
Περιγραφή: DIODE ZENER 16V 400MW ALF2
Σε απόθεμα: 5278363 pcs
Κατεβάστε: BZX79-C16,113.pdf
RFQ
Περιγραφή: DIODE ZENER 13V 400MW ALF2
Κατεβάστε: BZX79-C13,113.pdf
RFQ
BZX79-C15,133
BZX79-C15,133