BZX79-C10,113
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 10V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-C10,113.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX79-C10,113
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-C10,113 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 10V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2321758 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-C10,113.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 10V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ALF2
Σειρά - Ισχύς - Max 400mW
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 1727-6238-1
568-8053-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 20 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 10V 400mW ±5% Through Hole ALF2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 200nA @ 7V Αριθμός μέρους βάσης BZX79C10
Σχετικά προϊόντα
BZX79-B9V1,133
BZX79-B9V1,133
Περιγραφή: DIODE ZENER 9.1V 400MW ALF2
Σε απόθεμα: 2120175 pcs
Κατεβάστε: BZX79-B9V1,133.pdf
RFQ
BZX79-C11,113
BZX79-C11,113
Περιγραφή: DIODE ZENER 11V 400MW ALF2
Κατεβάστε: BZX79-C11,113.pdf
RFQ
Κατεβάστε: BZX79-C11,133.pdf
Κατεβάστε: BZX79-B9V1,143.pdf
BZX79-C10,143
BZX79-C10,143