BZX79-B8V2,113
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 8.2V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-B8V2,113.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-B8V2,113 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 8.2V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2243736 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-B8V2,113.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 8.2V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ALF2
Σειρά - Ισχύς - Max 400mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 933166850113
BZX79-B8V2 T/R
BZX79-B8V2 T/R-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 15 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 8.2V 400mW ±2% Through Hole ALF2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 700nA @ 5V
Σχετικά προϊόντα
BZX79-B9V1,143
BZX79-B9V1,143
Περιγραφή: DIODE ZENER 9.1V 400MW ALF2
Σε απόθεμα: 3512966 pcs
Κατεβάστε: BZX79-B9V1,143.pdf
RFQ
BZX79-B75,133
BZX79-B75,133
Περιγραφή: DIODE ZENER 75V 400MW ALF2
Κατεβάστε: BZX79-B75,133.pdf
RFQ
Κατεβάστε: BZX79-B75,143.pdf
BZX79-B8V2,143
BZX79-B8V2,143
Κατεβάστε: BZX79-B8V2,143.pdf
BZX79-B8V2,133
BZX79-B8V2,133
Κατεβάστε: BZX79-B8V2,133.pdf
Κατεβάστε: BZX79-B9V1,133.pdf
BZX79-B7V5,133
BZX79-B7V5,133
Κατεβάστε: BZX79-B7V5,133.pdf