BZT52-B7V5J
NexperiaNexperia
BZT52-B7V5J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nexperia
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 7.5V 590MW SOD123
Φύλλα δεδομένων: BZT52-B7V5J.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZT52-B7V5J
Αριθμός εξαρτήματος BZT52-B7V5J Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 7.5V 590MW SOD123 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1392855 pcs Φύλλο δεδομένων BZT52-B7V5J.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 7.5V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Ισχύς - Max 590mW
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση SOD-123
Αλλα ονόματα 1727-7745-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 10 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 7.5V 590mW ±2% Surface Mount SOD-123 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 5V