BZT52-B9V1X
NexperiaNexperia
BZT52-B9V1X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nexperia
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 9.1V 590MW SOD123
Φύλλα δεδομένων: BZT52-B9V1X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZT52-B9V1X
Αριθμός εξαρτήματος BZT52-B9V1X Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 9.1V 590MW SOD123 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1499149 pcs Φύλλο δεδομένων BZT52-B9V1X.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 9.1V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±1.98% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Ισχύς - Max 590mW
Συσκευασία / υπόθεση SOD-123 Αλλα ονόματα 934071158115
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 10 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 9.1V 590mW ±1.98% Surface Mount SOD-123
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500nA @ 6V