BZT52-B6V8X
NexperiaNexperia
BZT52-B6V8X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nexperia
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 6.8V 590MW SOD123
Φύλλα δεδομένων: BZT52-B6V8X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZT52-B6V8X
Αριθμός εξαρτήματος BZT52-B6V8X Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 6.8V 590MW SOD123 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1582348 pcs Φύλλο δεδομένων BZT52-B6V8X.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 6.8V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±2.06% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Ισχύς - Max 590mW
Συσκευασία / υπόθεση SOD-123 Αλλα ονόματα 934071155115
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 8 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 6.8V 590mW ±2.06% Surface Mount SOD-123
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 2µA @ 4V