D0107LT-33-0701A
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
D0107LT-33-0701A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Newhaven Display, Intl.
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY VFD 7-SEG 1X7 12.5MM
Φύλλα δεδομένων: D0107LT-33-0701A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D0107LT-33-0701A Κατασκευαστής Newhaven Display, Intl.
Περιγραφή DISPLAY VFD 7-SEG 1X7 12.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8594 pcs Φύλλο δεδομένων D0107LT-33-0701A.pdf
Τάσης - Προμήθεια - Επισκόπηση Περιοχή -
Σειρά - Περίγραμμα L x Π x Υ 98.00mm x 33.00mm x 8.00mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Dots -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση -
Μορφή - οθόνη Τύπος Character
Μορφή εμφάνισης 7 x 1 Λεπτομερής περιγραφή Vacuum Fluorescent Display (VFD) 7 x 1 Character 98.00mm x 33.00mm x 8.00mm
χαρακτήρα Μέγεθος 12.40mm H x 6.00mm W