D0106LT-33-0604N
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
D0106LT-33-0604N Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Newhaven Display, Intl.
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY VFD 7-SEG 1X6 12.4MM
Φύλλα δεδομένων: D0106LT-33-0604N.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D0106LT-33-0604N Κατασκευαστής Newhaven Display, Intl.
Περιγραφή DISPLAY VFD 7-SEG 1X6 12.4MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9128 pcs Φύλλο δεδομένων D0106LT-33-0604N.pdf
Τάσης - Προμήθεια - Επισκόπηση Περιοχή -
Σειρά - Περίγραμμα L x Π x Υ 98.00mm x 33.00mm x 8.00mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Αριθμός Dots -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση -
Μορφή - οθόνη Τύπος Character
Μορφή εμφάνισης 6 x 1 Λεπτομερής περιγραφή Vacuum Fluorescent Display (VFD) 6 x 1 Character 98.00mm x 33.00mm x 8.00mm
χαρακτήρα Μέγεθος 12.40mm H x 6.80mm W
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D0105B
D0105B
Κατασκευαστές: Pontiac Coil, Inc.
Περιγραφή: SOLENOID PULSE 24V L-15-2