D0106LT-43-0601
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
D0106LT-43-0601 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Newhaven Display, Intl.
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY VFD 7-SEG 1X6 20MM
Φύλλα δεδομένων: D0106LT-43-0601.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D0106LT-43-0601 Κατασκευαστής Newhaven Display, Intl.
Περιγραφή DISPLAY VFD 7-SEG 1X6 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5653 pcs Φύλλο δεδομένων D0106LT-43-0601.pdf
Τάσης - Προμήθεια - Επισκόπηση Περιοχή 95.40mm L x 25.40mm W
Σειρά - Περίγραμμα L x Π x Υ 130.00mm x 43.00mm x 8.50mm
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Dots -
διασύνδεση - Μορφή -
οθόνη Τύπος Character Μορφή εμφάνισης 6 x 1
Λεπτομερής περιγραφή Vacuum Fluorescent Display (VFD) 6 x 1 Character 130.00mm x 43.00mm x 8.50mm χαρακτήρα Μέγεθος 20.00mm H x 9.50mm W