MCF5373LCVM240
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT ROMLESS 196MAPBGA
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
630 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCF5373LCVM240 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 6177 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.4 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 196-MAPBGA (15x15)
Ταχύτητα 240MHz Σειρά MCF537x
RAM Μέγεθος 32K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος ROMless
Μέγεθος μνήμης προγράμματος - Περιφερειακά DMA, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 196-LBGA
Αλλα ονόματα 935325336557 Oscillator Τύπος External
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 62
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή Coldfire V3 MCF537x Microcontroller IC 32-Bit 240MHz ROMless 196-MAPBGA (15x15)