MCF5329CVM240J
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT ROMLESS 256MAPBGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCF5329CVM240J Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 5943 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.4 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 256-MAPBGA
Ταχύτητα 240MHz Σειρά MCF532x
RAM Μέγεθος 32K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος ROMless
Μέγεθος μνήμης προγράμματος - Περιφερειακά DMA, LCD, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 256-LBGA
Oscillator Τύπος External Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 94 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή Coldfire V3 MCF532x Microcontroller IC 32-Bit 240MHz ROMless 256-MAPBGA Μετατροπείς δεδομένων -