MCF5407CFT162
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT ROMLESS 208FQFP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCF5407CFT162
Αριθμός εξαρτήματος MCF5407CFT162 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 5126 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 208-FQFP (28x28)
Ταχύτητα 162MHz Σειρά MCF540x
RAM Μέγεθος 4K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος ROMless
Μέγεθος μνήμης προγράμματος - Περιφερειακά DMA, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 208-BFQFP
Oscillator Τύπος External Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 16 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή Coldfire V4 MCF540x Microcontroller IC 32-Bit 162MHz ROMless 208-FQFP (28x28) Μετατροπείς δεδομένων -