MC7447AVS733NB
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU MPC74XX 733MHZ 360FCCLGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MC7447AVS733NB Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU MPC74XX 733MHZ 360FCCLGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5580 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 1.8V, 2.5V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 360-FCCLGA (25x25) Ταχύτητα 733MHz
Σειρά MPC74xx Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 360-CLGA, FCCLGA
Αλλα ονόματα 935320961157 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 105°C (TA)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επιτάχυνση γραφικών No
Ethernet - Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής -
Λεπτομερής περιγραφή PowerPC G4 Microprocessor IC MPC74xx 1 Core, 32-Bit 733MHz 360-FCCLGA (25x25) core επεξεργαστή PowerPC G4