MC7447AVU1333LB
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU MPC74XX 1.333GHZ 360BGA
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 327 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 327 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MC7447AVU1333LB Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU MPC74XX 1.333GHZ 360BGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 327 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 1.8V, 2.5V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 360-FCCBGA (25x25) Ταχύτητα 1.333GHz
Σειρά MPC74xx Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 360-BCBGA, FCCBGA
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 105°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit
Επιτάχυνση γραφικών No Ethernet -
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής - Λεπτομερής περιγραφή PowerPC G4 Microprocessor IC MPC74xx 1 Core, 32-Bit 1.333GHz 360-FCCBGA (25x25)