MC7447AVS1267LB
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU MPC74XX 1.267GHZ 360LGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MC7447AVS1267LB Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU MPC74XX 1.267GHZ 360LGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5380 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 1.8V, 2.5V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 360-FCCLGA (25x25) Ταχύτητα 1.267GHz
Σειρά MPC74xx Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 360-CLGA, FCCLGA
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 105°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit
Επιτάχυνση γραφικών No Ethernet -
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής - Λεπτομερής περιγραφή PowerPC G4 Microprocessor IC MPC74xx 1 Core, 32-Bit 1.267GHz 360-FCCLGA (25x25)