MC68SEC000AE20
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU M680X0 20MHZ 64LQFP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
160 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MC68SEC000AE20 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU M680X0 20MHZ 64LQFP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5006 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.3V, 5.0V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-LQFP (10x10) Ταχύτητα 20MHz
Σειρά M680x0 Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 64-LQFP
Αλλα ονόματα 935320956557 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επιτάχυνση γραφικών No
Ethernet - Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής -
Λεπτομερής περιγραφή EC000 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 20MHz 64-LQFP (10x10) core επεξεργαστή EC000