MC68SZ328ACVM66
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU M683XX 66MHZ 196BGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MC68SZ328ACVM66 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU M683XX 66MHZ 196BGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5983 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.0V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 196-BGA Ταχύτητα 66MHz
Σειρά M683xx Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM DRAM
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 196-PBGA
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit