MC68SEC000AA20
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU M680X0 20MHZ 64QFP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
420 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MC68SEC000AA20 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU M680X0 20MHZ 64QFP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4883 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.3V, 5.0V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-QFP (14x14) Ταχύτητα 20MHz
Σειρά M680x0 Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 64-QFP
Αλλα ονόματα 935323959557 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επιτάχυνση γραφικών No
Ethernet - Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής -
Λεπτομερής περιγραφή EC000 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 20MHz 64-QFP (14x14) core επεξεργαστή EC000
Συν-επεξεργαστές / DSP - Αριθμός μέρους βάσης MC68SEC000
Πρόσθετες διεπαφές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MC68SEC000AA10
MC68SEC000AA10
Περιγραφή: IC MPU M680X0 10MHZ 64QFP
Σε απόθεμα: 8851 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MC68SEC000AA20B1
MC68SEC000AA20B1
Κατεβάστε:
RFQ
MC68SEC000AA20R2
MC68SEC000AA20R2