DSPB56371AF180
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC DSP 24BIT 180MHZ 80-LQFP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
450 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSPB56371AF180 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC DSP 24BIT 180MHZ 80-LQFP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6244 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.30V Τάσης - Πυρήνας 1.25V
Τύπος Audio Processor Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 80-LQFP (14x14)
Σειρά DSP56K/Symphony Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 80-LQFP Αλλα ονόματα 935323908557
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) On-Chip RAM 264kB
Μη πτητική μνήμη ROM (384 kB) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
διασύνδεση Host Interface, I²C, SAI, SPI ρολόι Τιμή 180MHz