DSPB56366AG120
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC DSP 24BIT AUD 120MHZ 144-LQFP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSPB56366AG120 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC DSP 24BIT AUD 120MHZ 144-LQFP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4405 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.30V Τάσης - Πυρήνας 3.30V
Τύπος Audio Processor Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 144-LQFP (20x20)
Σειρά DSP56K/Symphony Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 144-LQFP Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
On-Chip RAM 69kB Μη πτητική μνήμη ROM (240 kB)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
ρολόι Τιμή 120MHz Αριθμός μέρους βάσης DSPB56366