DSPB56367AG150
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC DSP 24BIT 150MHZ 144-LQFP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
300 pcs
600 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSPB56367AG150 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC DSP 24BIT 150MHZ 144-LQFP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6146 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.30V Τάσης - Πυρήνας 1.80V
Τύπος Audio Processor Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 144-LQFP (20x20)
Σειρά DSP56K/Symphony Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 144-LQFP Αλλα ονόματα 935325141557
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) On-Chip RAM 69kB
Μη πτητική μνήμη ROM (240 kB) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
διασύνδεση Host Interface, I²C, SAI, SPI ρολόι Τιμή 150MHz