FBA09A12L1BX
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
FBA09A12L1BX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NMB Technologies Corp.
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 92X25.5MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.FBA09A12L1BX.pdf2.FBA09A12L1BX.pdf3.FBA09A12L1BX.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FBA09A12L1BX
Αριθμός εξαρτήματος FBA09A12L1BX Κατασκευαστής NMB Technologies Corp.
Περιγραφή FAN AXIAL 92X25.5MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4963 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FBA09A12L1BX.pdf2.FBA09A12L1BX.pdf3.FBA09A12L1BX.pdf
Πλάτος 25.50mm Βάρος 0.243 lb (110.22g)
Εύρος τάσης 7 ~ 13.8VDC Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.102 in H2O (25.5 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 92mm L x 92mm H Σειρά FBA
RPM 2200 RPM Ισχύς (Watts) 1.32W
Αλλα ονόματα P11043 Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Θόρυβος 27.0 dB Υλικό - Πλαίσιο -
Υλικό - Λεπίδα - Ισόβια @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Speed Sensor (Tach) Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.110A Λαμβάνοντας Τύπος Hydro-wave (HWB)