FBA09A12H1BS
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
NMB Technologies Corp.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 92X25.5MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.FBA09A12H1BS.pdf2.FBA09A12H1BS.pdf3.FBA09A12H1BS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FBA09A12H1BS
Αριθμός εξαρτήματος FBA09A12H1BS Κατασκευαστής NMB Technologies Corp.
Περιγραφή FAN AXIAL 92X25.5MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5251 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FBA09A12H1BS.pdf2.FBA09A12H1BS.pdf3.FBA09A12H1BS.pdf
Πλάτος 25.50mm Βάρος 0.243 lb (110.22g)
Εύρος τάσης 7 ~ 13.8VDC Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.169 in H2O (42.1 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 92mm L x 92mm H Σειρά FBA
RPM 2950 RPM Ισχύς (Watts) 2.70W
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Θόρυβος 35.0 dB
Υλικό - Πλαίσιο - Υλικό - Λεπίδα -
Ισόβια @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Locked Rotor Sensor
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.255A