FBA09A12L1BS
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 92X25.5MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.FBA09A12L1BS.pdf2.FBA09A12L1BS.pdf3.FBA09A12L1BS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FBA09A12L1BS
Αριθμός εξαρτήματος FBA09A12L1BS Κατασκευαστής NMB Technologies Corp.
Περιγραφή FAN AXIAL 92X25.5MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5817 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FBA09A12L1BS.pdf2.FBA09A12L1BS.pdf3.FBA09A12L1BS.pdf
Πλάτος 25.50mm Βάρος 0.243 lb (110.22g)
Εύρος τάσης 7 ~ 13.8VDC Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.102 in H2O (25.5 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 92mm L x 92mm H Σειρά FBA
RPM 2200 RPM Ισχύς (Watts) 1.32W
Αλλα ονόματα FBA09A12L1BS-ND
P13482
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Θόρυβος 27.0 dB Υλικό - Πλαίσιο -
Υλικό - Λεπίδα - Ισόβια @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Locked Rotor Sensor Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.110A Λαμβάνοντας Τύπος Hydro-wave (HWB)