FBA08A12U1A
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
FBA08A12U1A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NMB Technologies Corp.
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 80X25.5MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.FBA08A12U1A.pdf2.FBA08A12U1A.pdf3.FBA08A12U1A.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FBA08A12U1A
Αριθμός εξαρτήματος FBA08A12U1A Κατασκευαστής NMB Technologies Corp.
Περιγραφή FAN AXIAL 80X25.5MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4343 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FBA08A12U1A.pdf2.FBA08A12U1A.pdf3.FBA08A12U1A.pdf
Πλάτος 25.50mm Βάρος 0.22 lb (99.79g)
Εύρος τάσης 7 ~ 13.8VDC Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.188 in H2O (46.8 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 80mm L x 80mm H Σειρά FBA
RPM 3450 RPM Ισχύς (Watts) 3.24W
Αλλα ονόματα FBA 08A12U1A
FBA-08A12U1A
P9759
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Θόρυβος 38.2 dB Υλικό - Πλαίσιο -
Υλικό - Λεπίδα - Ισόβια @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.270A Λαμβάνοντας Τύπος Hydro-wave (HWB)