FBA08A12H1BS
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
FBA08A12H1BS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NMB Technologies Corp.
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 80X25.5MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.FBA08A12H1BS.pdf2.FBA08A12H1BS.pdf3.FBA08A12H1BS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FBA08A12H1BS
Αριθμός εξαρτήματος FBA08A12H1BS Κατασκευαστής NMB Technologies Corp.
Περιγραφή FAN AXIAL 80X25.5MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4718 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FBA08A12H1BS.pdf2.FBA08A12H1BS.pdf3.FBA08A12H1BS.pdf
Πλάτος 25.50mm Βάρος 0.22 lb (99.79g)
Εύρος τάσης 7 ~ 13.8VDC Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.149 in H2O (37.1 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 80mm L x 80mm H Σειρά FBA
RPM 2950 RPM Ισχύς (Watts) 2.08W
Αλλα ονόματα P11036
P9784
P9784-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Θόρυβος 32.0 dB Υλικό - Πλαίσιο -
Υλικό - Λεπίδα - Ισόβια @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Locked Rotor Sensor Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.173A Λαμβάνοντας Τύπος Hydro-wave (HWB)