FBA08A12M1BX
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
FBA08A12M1BX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NMB Technologies Corp.
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 80X25.5MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.FBA08A12M1BX.pdf2.FBA08A12M1BX.pdf3.FBA08A12M1BX.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FBA08A12M1BX
Αριθμός εξαρτήματος FBA08A12M1BX Κατασκευαστής NMB Technologies Corp.
Περιγραφή FAN AXIAL 80X25.5MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5894 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FBA08A12M1BX.pdf2.FBA08A12M1BX.pdf3.FBA08A12M1BX.pdf
Πλάτος 25.50mm Βάρος 0.22 lb (99.79g)
Εύρος τάσης 7 ~ 13.8VDC Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.099 in H2O (24.6 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 80mm L x 80mm H Σειρά FBA
RPM 2450 RPM Ισχύς (Watts) 1.49W
Αλλα ονόματα P11039 Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Θόρυβος 28.0 dB Υλικό - Πλαίσιο -
Υλικό - Λεπίδα - Ισόβια @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Speed Sensor (Tach) Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.124A Λαμβάνοντας Τύπος Hydro-wave (HWB)