VFS9VD31B223Q92J
Murata ElectronicsMurata Electronics
VFS9VD31B223Q92J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FILTER LC(T) 0.022UF TH
Φύλλα δεδομένων: 1.VFS9VD31B223Q92J.pdf2.VFS9VD31B223Q92J.pdf3.VFS9VD31B223Q92J.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VFS9VD31B223Q92J Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FILTER LC(T) 0.022UF TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 12V Αξίες C = 0.022µF
Τύπος Low Pass Τεχνολογία LC (T-Type)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.472" L x 0.295" W (12.00mm x 7.50mm) Σειρά EMIFIL®, EMIGUARD®, VFS9
Αντίσταση - Κανάλι (Ω) - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 3-SIP Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός καναλιών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.413" (10.50mm)
φίλτρο Σειρά 3rd Προστασία ESD No
Λεπτομερής περιγραφή LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 0.022µF 7A 3-SIP Ρεύμα 7A