VFS9VD31B223Q91J
Murata ElectronicsMurata Electronics
VFS9VD31B223Q91J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FILTER LC(T) 0.022UF TH
Φύλλα δεδομένων: 1.VFS9VD31B223Q91J.pdf2.VFS9VD31B223Q91J.pdf3.VFS9VD31B223Q91J.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VFS9VD31B223Q91J Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FILTER LC(T) 0.022UF TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 12V Αξίες C = 0.022µF
Τύπος Low Pass Τεχνολογία LC (T-Type)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.472" L x 0.295" W (12.00mm x 7.50mm) Σειρά EMIFIL®, EMIGUARD®, VFS9
Αντίσταση - Κανάλι (Ω) - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 3-SIP Αλλα ονόματα 490-17937
VFS9VD31B223Q91J-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος 0.413" (10.50mm) φίλτρο Σειρά 3rd
Προστασία ESD No Λεπτομερής περιγραφή LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 0.022µF 7A 3-SIP
Ρεύμα 7A Κέντρο / αποκοπής συχνότητας -