VFSD1-S12-S15-SIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VFSD1-S12-S15-SIP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 15V 1W
Φύλλα δεδομένων: VFSD1-S12-S15-SIP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VFSD1-S12-S15-SIP Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27998 pcs Φύλλο δεδομένων VFSD1-S12-S15-SIP.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 10.8V Τάση - Εισόδου (Max) 13.2V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.6mm x 6.0mm x 10.0mm)
Σειρά VFSD1-SIP Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση 7-SIP Module, 4 Leads
Αλλα ονόματα 102-1426
656-90088R
VFSD1S12S15SIP
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά - Αποδοτικότητα 81%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 67mA 10.8V - 13.2V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 67mA