PTGL09AS3R3K4B51A0
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 3.3OHM DISC
Φύλλα δεδομένων: 1.PTGL09AS3R3K4B51A0.pdf2.PTGL09AS3R3K4B51A0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PTGL09AS3R3K4B51A0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή PTC RESET FUSE 3.3OHM DISC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 126480 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PTGL09AS3R3K4B51A0.pdf2.PTGL09AS3R3K4B51A0.pdf
Τάσης - Max 60V Τύπος Ceramic
Πάχος (Max) - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.366" Dia x 0.138" T (9.30mm x 3.50mm)
Σειρά POSISTOR®, PTGL Αντοχή - 25 ° C (Τύπος) 3.3 Ohms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.563" (14.30mm)
Λεπτομερής περιγραφή Ceramic PTC Resettable Fuse 60V 421mA Ih Through Hole Radial, Disc Τρέχουσες - Trip (It) 560mA
Τρέχουσες - Max 4A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 421mA