PTGL09AS1R2K2B51A0
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 30V 704MA RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.PTGL09AS1R2K2B51A0.pdf2.PTGL09AS1R2K2B51A0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PTGL09AS1R2K2B51A0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή PTC RESET FUSE 30V 704MA RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 135474 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PTGL09AS1R2K2B51A0.pdf2.PTGL09AS1R2K2B51A0.pdf
Τάσης - Max 30V Τύπος Ceramic
Πάχος (Max) - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.366" Dia x 0.138" T (9.30mm x 3.50mm)
Σειρά POSISTOR®, PTGL Αντοχή - 25 ° C (Τύπος) 1.2 Ohms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.563" (14.30mm)
Λεπτομερής περιγραφή Ceramic PTC Resettable Fuse 30V 704mA Ih Through Hole Radial, Disc Τρέχουσες - Trip (It) 936mA
Τρέχουσες - Max 6A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 704mA