PTGL09BD2R2N2B51B3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE THERMISTOR
Φύλλα δεδομένων: 1.PTGL09BD2R2N2B51B3.pdf2.PTGL09BD2R2N2B51B3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PTGL09BD2R2N2B51B3 Κατασκευαστής Murata Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 5294 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PTGL09BD2R2N2B51B3.pdf2.PTGL09BD2R2N2B51B3.pdf
Τάσης - Max 24V Τύπος Ceramic
Πάχος (Max) - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.374" Dia x 0.157" T (9.50mm x 4.00mm)
Σειρά POSISTOR®, PTGL Αντοχή - 25 ° C (Τύπος) 2.2 Ohms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.610" (15.50mm)
Λεπτομερής περιγραφή Ceramic PTC Resettable Fuse 24V Ih Through Hole Radial, Disc Τρέχουσες - Trip (It) 710mA
Τρέχουσες - Max 2A εγκρίσεις -