LQH32NH561J23L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH32NH561J23L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 560UH 40MA 14.6OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.LQH32NH561J23L.pdf2.LQH32NH561J23L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQH32NH561J23L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND 560UH 40MA 14.6OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 555793 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LQH32NH561J23L.pdf2.LQH32NH561J23L.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LQH32
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν 50 @ 1MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 490-17379-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 560µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.087" (2.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 4MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 560µH Unshielded Wirewound Inductor 40mA 14.6 Ohm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 14.6 Ohm
τρέχουσα Αξιολόγηση 40mA Τρέχουσες - Κορεσμός -