LQH32NH4R7J23L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH32NH4R7J23L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος 1210 (3225) 2.0 0.2MM T 4.7UH5%
Φύλλα δεδομένων: 1.LQH32NH4R7J23L.pdf2.LQH32NH4R7J23L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQH32NH4R7J23L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή 1210 (3225) 2.0 0.2MM T 4.7UH5% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 346634 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LQH32NH4R7J23L.pdf2.LQH32NH4R7J23L.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LQH32
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν 20 @ 1MHz
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 490-17377-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 4.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.087" (2.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 55MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 420mA 210 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 210 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 420mA Τρέχουσες - Κορεσμός -