LQH32NH560J23L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH32NH560J23L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος 1210 (3225) 2.0 0.2MM T 56UH5% R
Φύλλα δεδομένων: 1.LQH32NH560J23L.pdf2.LQH32NH560J23L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQH32NH560J23L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή 1210 (3225) 2.0 0.2MM T 56UH5% R Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 339505 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LQH32NH560J23L.pdf2.LQH32NH560J23L.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LQH32
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν 40 @ 1MHz
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 490-17378-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 56µH Συχνότητα - Αυτο Resonant 13MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 56µH Unshielded Wirewound Inductor 135mA 2 Ohm Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 2 Ohm τρέχουσα Αξιολόγηση 135mA