BLM41PF800SN1L
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLM41PF800SN1L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 80 OHM 1806 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.BLM41PF800SN1L.pdf2.BLM41PF800SN1L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLM41PF800SN1L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FERRITE BEAD 80 OHM 1806 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 224669 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BLM41PF800SN1L.pdf2.BLM41PF800SN1L.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm) Σειρά EMIFIL®, BLM41
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1806 (4516 Metric) Αλλα ονόματα 490-1059-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 80 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.071" (1.80mm) Τύπος φίλτρου Power Line
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 100 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 1A