BLM31SN500SN1L
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLM31SN500SN1L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 50 OHM 1206 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.BLM31SN500SN1L.pdf2.BLM31SN500SN1L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLM31SN500SN1L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FERRITE BEAD 50 OHM 1206 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 639275 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BLM31SN500SN1L.pdf2.BLM31SN500SN1L.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά EMIFIL®, BLM31
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 490-13269-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 50 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.051" (1.30mm)
Τύπος φίλτρου Power Line Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 1.6 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 12A