BLM31SN500SH1L
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLM31SN500SH1L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 50 OHM 1206 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.BLM31SN500SH1L.pdf2.BLM31SN500SH1L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLM31SN500SH1L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FERRITE BEAD 50 OHM 1206 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 440015 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BLM31SN500SH1L.pdf2.BLM31SN500SH1L.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά EMIFIL®, BLM31
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 490-13268-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 50 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.051" (1.30mm)
Τύπος φίλτρου Power Line Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 1.6 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 12A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BLM31PG601SH1L
BLM31PG601SH1L
Περιγραφή: FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Σε απόθεμα: 791644 pcs
Κατεβάστε: BLM31PG601SH1L.pdf
RFQ
BLM4
BLM4
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: HEX KEY L-SHAPE 4MM 4.50"