SMCJ1.5KE12CA-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SMCJ1.5KE12CA-TP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 10.2V 16.7V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: SMCJ1.5KE12CA-TP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SMCJ1.5KE12CA-TP Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή TVS DIODE 10.2V 16.7V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 210667 pcs Φύλλο δεδομένων SMCJ1.5KE12CA-TP.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 10.2V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 16.7V
Τάση - Ανάλυση (Min) 11.4V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMC) Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα SMCJ1.5KE12CA-TPMSDKR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 91A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -