SMCJ1.5KE130CA-TP
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 111V 179V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: SMCJ1.5KE130CA-TP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SMCJ1.5KE130CA-TP Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή TVS DIODE 111V 179V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 157664 pcs Φύλλο δεδομένων SMCJ1.5KE130CA-TP.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 111V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 179V
Τάση - Ανάλυση (Min) 124V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMC) Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 8.5A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -