SMCJ1.5KE11CA-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SMCJ1.5KE11CA-TP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 9.4V 15.6V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: SMCJ1.5KE11CA-TP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SMCJ1.5KE11CA-TP Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή TVS DIODE 9.4V 15.6V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 256128 pcs Φύλλο δεδομένων SMCJ1.5KE11CA-TP.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 9.4V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 15.6V
Τάση - Ανάλυση (Min) 10.5V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMC) Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα SMCJ1.5KE11CA-TPMSCT Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 97.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -