PIC18LF46K42T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF46K42T-I/ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος 64KB FLASH, 4KB RAM, 1KB EEPROM
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC18LF46K42T-I/ML.pdf2.PIC18LF46K42T-I/ML.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC18LF46K42T-I/ML Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 50672 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC18LF46K42T-I/ML.pdf2.PIC18LF46K42T-I/ML.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 44-QFN (8x8)
Ταχύτητα 64MHz Σειρά PIC® XLP™ 18K
RAM Μέγεθος 4K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 44-VQFN Exposed Pad
Αλλα ονόματα PIC18LF46K42T-I/MLCT Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 36
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 1K x 8
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-QFN (8x8) Μετατροπείς δεδομένων A/D 35x12b, D/A 1x5b